Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний - третій у спринті Кубка IBU в Обертілліаху!

Біатлоніст Дмитро Підручний став бронзовим призером у спринті в австрійському Обертілліаху і таким чином здобув для України першу нагороду Кубка IBU сезону 2022/23. Як повідомляє НОК України, Дмитро припустився одного промаху на двох вогневих рубежах і у підсумку програв 9,8 секунди переможцю гонки норвежцю Ендре Стрьомсгейму і лише 0,4 - срібному медалісту, ще одному представнику Норвегії, Вебйорну Соеруму. Зазначимо, що для капітана нашої чоловічої збірної це був перший старт після операції на коліні, яку він переніс на початку грудня.

Як коментує виступ нашого земляка Федерація біатлону України на своєму сайті, Дмитро Підручний розпочав гонку досить обережно, перевіряючи на стартовому колі свій стан у змагальному режимі. Але стрільбу при цьому відпрацював ідеально, і після першого рубежу захопив лідерство! На жаль, на заваді феєричного та тріумфального повернення стала одна хиба на стійці. Після кола штрафу Підручний вийшов лише у секунді попереду швидкісного норвежця Ендре Стрьомсгейма, однак все ж поступився 10 секундами на фініші лідеру Кубка ІBU.

Серед більш пізніх стартових номерів лише один з суперників зміг посунути Дмитра з другої позиції. Хоча серед тих, хто стартував у другій-третій стартових групах було чимало досвідчених конкурентів рівня лідерів Кубка IBU. Та й той, хто посунув, Вебйорн Соерум, випередив українця лише на 0,4 секунди. Таким чином, Підручний у першому після двомісячної перерви старті піднявся на подіум, виборовши бронзу!
На трасі Дмитро виявився найшвидшим серед українців, та й загалом показав час на лижні у вісімці кращих. По швидкострільності результат Підручного також дуже конкурентний – однаковий з визнаним стрілком Артемом Тищенко. І, приємно, що, навіть не маючи тривалий час змагальної практики, він зміг вдало розподілити сили по дистанції. Капітан до чемпіонату світу готовий! З поверненням, Дмитре!».