4 золотих медалі завоювали тернополяни на чемпіонаті України з кікбоксингу

Тернополяни досягли нових здобутків на всеукраїнській спортивній арені.

Як повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів обласної державної адміністрації, з 25 по 28 квітня у Києві відбувався чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого і молодшого віку та дітей старшого віку.

Участь у змаганнях взяли більше як 500 спортсменів з 20 областей. Збірна команда Тернопільщини виборола 12 призових місць, здобувши 4 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалі.

На шляху до перемоги, спортсменів супроводжував тренер з кікбоксингу Колесник Сергій.

Золоту, срібні та бронзові медалі здобули тернополяни на всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби